Ontbijten bij circulaire koplopers
Een inspirerende start van de ochtend waarbij circulaire bedrijven kennis delen met circulaire praktijkvoorbeelden.

Circulair Centrum Nederland organiseert ‘Ontbijten bij circulaire Koplopers’. Op vrijdag 21 maart heb jij de mogelijkheid om de dag te starten met een goed ontbijt en inspirerende kennis op te doen bij een circulaire koploper. Neem een kijkje in de keuken van Lagemaat, Myne, B+K Alysystemen, Weever Circulair, Leadax of Sepawand.
Praktische informatie
Datum: Vrijdag 21 maart 2025, 07:30 – 09:00 uur
Locatie: Diverse locaties in Gelderland en Overijssel:
- Lagemaat – Zandweg 2, Heerde
- Myne – Lorentzkade 2, Harderwijk
- Leadax – Ir. R.R. Van der Zeelaan 10, Wapenveld
- Sepawand – Nijverheidsweg 23, Nijverdal
- Weever Circulair/B+K Alusystemen/Stichting Kringloop Zwolle –
- Ceintuurbaan 48, Zwolle
Aanmelden kan via dit Google Docs-formulier.
Heb je nog vragen?
Arnoud Leerling
kwartiermaker@circulaircentrumnederland.nl
Meer weten over Circulair Centrum Nederland
In Heerde ontstaat een eigentijds, maar tegelijkertijd ook historisch gebouw. Een gebouw waar in je toekomstproof kunt ondernemen, maar ook teruggaat in de tijd. Want de materialen waarmee het Circulair Centrum Nederland gebouwd wordt, hebben ergens al een leven achter de rug. Onderdeel worden van het Circulair Centrum Nederland is samen werken en leren aan innovatieve oplossingen voor circulaire vraagstukken.
In het Circulair Centrum Nederland wordt de manier van denken over toekomstbestendig bouwen veranderd. Hier wordt kennis gedeeld en toepasbaar gemaakt, stimuleren we een beweging rondom circulair bouwen en maken we versnelling. Het centrum faciliteert het samen met en van elkaar leren voor leerlingen, studenten, (toekomstige) werknemers, docenten en onderzoekers door middel van leerlijnen van ongeschoold tot aan de universiteit.
Bekijk meer evenementen
Ontbijt & Discussie: Circulaire grond-stoffen voor de Haagse voedseltransitie
Ontbijt & Discussie | Vrijdag 21 maart 08.15-10.30 uur