De kern van een onderneming is het creëren van waarde. Naast het creëren van financiële waarde in de vorm van winst, draag je als onderneming ook bij aan andere waarden. In de circulaire economie staat het begrip ‘meervoudige waardecreatie’ centraal. Maar wat is dat en hoe krijg je daar grip op?
Jeske Nederstigt en Tanya Bakker gaan samen met de deelnemers verkennen welke meervoudige waarden het meest populair zijn en hoe deze afrekenbaar te maken zijn.
Met o.a. de volgende sprekers: Jeske Nederstigt (Onderzoeker Sociale Innovatie en Gedragsverandering bij Fontys Lectoraat Circulaire Transitie) en Tanya Bakker (Management Consultant on Sustainability for High-Tech and Finance, Strategy & Circular Product Design)